X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Erkek arkadaşı için çatıya çıktılar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Erkek arkadaşı için çatıya çıktılar!

  • Giriş Tarihi: 3.9.2015 13:36 Güncelleme Tarihi: 3.9.2015 14:00
Erkek arkadaşı için çatıya çıktılar!
Erkek arkadaşı için çatıya çıktılar!

Manisa'da 12-18 yaş grubu rehabilitasyon merkezinde kalan B.A. ve G.N.K. adlı kızlar, erkek arkadaşlarıyla buluşmalarına izin verilmediği gerekçesiyle yurdun çatısına çıktı.

Habertürk'ün haberine göre Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı 12-18 yaş grubu rehabilitasyon merkezinde kalan iki kız, erkek arkadaşlarının polis tarafından yurt çevresine yaklaştırılmadığı gerekçesiyle çatıya çıkıp eylem yaptı.

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'ne bağlı 12-18 yaş grubu rehabilitasyon merkezinden sık sık kaçarak polise zor anlar yaşatan B.A. ve G.N.K. adlı kızlar, erkek arkadaşlarının kendileriyle buluşmasına engel olunduğu gerekçesiyle yurdun çatısına çıktı.


ELLERİNDEKİ ÇARŞAFI ATEŞE VERDİLER


İki kızı çatıda gören çevre sakinleri durumu polise bildirdi. Genç kızlar, ellerindeki çarşafı yakarken, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan devreye girdi. Konan uzun süre konuştuğu kızları ikna edince B.A. ve G.N.K. eylemlerine son verdi.


"KIZLARIMIZIN AKLINI ÇELMEYE ÇALIŞANLAR VAR"


Konan, "Rehabilitasyon merkezimizde kalan her çocuğumuz bizim güvencemiz altındadır. Onların saçının bir teline zarar verecek her türlü unsurların karşısındayız. Bu kızlarımızın da aklını çelmeye çalışanlar var. Bu nedenle kızlarımız bulundukları rehabilitasyon merkezinden sık sık kaçarak polisimize de zor anlar yaşatıyor. Polisimiz onları bulup getiriyor, onlarsa gün geçmiyor ki yeniden kaçıyor. Kızlarımızın içerisinde bulundukları bu süreçten kurtulmaları için psikologlarımız devrede" dedi

kalan karakter 1000

ÖFKELİ ÖFKELİ

ATIN AŞAĞIYA GİTSİNLER MEMLEKET YANIYOR ONLARIN NERELERİ YANIYOR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 03.09.2015 13:58
ÖFKELİ ÖFKELİ

ATIN ŞAĞIYA GİTSİNLER MEMLEKET NEYLE CEBELLEŞİYOR ON AKLI NERELERİNDE .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.09.2015 13:56
BIRAKIN BIRAKIN

BIRAKIN ATLASINLAR BÖYLE BİR NESLE İHTİYACIMIZ YOKK..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.09.2015 13:47
a.ö. a.ö.

dikkat edin sonrada uyuşturucu vede fuhuş batağına düşüyorlar son pişmanlık onlar içinde fayda etmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.09.2015 13:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.