X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karabük'te mesaj cinayeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karabük'te mesaj cinayeti

  • Giriş Tarihi: 26.11.2015 10:59 Güncelleme Tarihi: 26.11.2015 11:37
Karabük'te mesaj cinayeti
Karabük'te mesaj cinayeti

Karabük'te 22 yaşındaki Fahri Kılınç, sevgilisinin gönderdiği mesajı 1 gün sonra gösterdiği için kendisine kızan ağabeyini öldürdü.

Karabük'te 22 yaşındaki Fahri Kılınç, sevgilisinin gönderdiği mesajı 1 gün sonra gösterdiği için kendisine kızan ağabeyini öldürdü.

Karabük'te, 24 yaşındaki Fatih Kılınç, kendi cep telefonu hattı kapandığı için sevgilisinin gönderdiği mesajı 1 gün sonra kendisine gösteren 22 yaşındaki kardeşi Fahri Kılınç'a tepki gösterdi. Çıkan tartışmada Fahri Kılınç, ağabeyini bıçaklayarak öldürdü.


MESAJI GEÇ GÖSTEREN KARDEŞİNE KIZDIOlay, gece saatlerinde Kurtuluş Mahallesi Kurtuluş Caddesi'nde, iki kardeşin birlikte oturduğu evde meydana geldi. İddiaya göre işsiz Fatih Kılınç'ın hattı, kontör yüklemediği için kapandı. Fatih Kılınç'ın sevgilisi de bu yüzden onun kardeşi Fahri Kılınç'ın cep telefonuna mesaj attı. Fatih Kılınç, gelen mesajı 1 gün sonra kendisine gösteren kardeşine tepki gösterdi.


MEYVE BIÇAĞIYLA SOKAĞA FIRLADI


Haddehanede çalışan Fahri Kılınç, işyerinden yorgun geldiği için mesajı göstermeyi unuttuğunu söylemesine rağmen tartışma çıktı. Fahri Kılınç, mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla 2'nci kattaki evlerinden sokağa çıktı.

(FATİH KILINÇ)AĞABEYİNİ BIÇAKLA GÖĞSÜNDEN YARALADI


Fahri Kılınç, peşinden kendisini kovalayan ağabeyine bıçağı sapladı. Göğsüne aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan Fatih Kılınç, ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Fatih Kılınç, yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.


SIK SIK TARTIŞTIKLARI ÖĞRENİLDİ


Fahri Kılınç, evde polis tarafından gözaltına alında. Fahri Kılınç'ın, kendisinden sürekli para isteyen ağabeyi ile sık sık tartıştığı öğrenilirken, cinayetle ilgili soruşturma sürdürülüyor.