X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Koşan'ın komşularına tehdit davası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Koşan'ın komşularına tehdit davası

  • Giriş Tarihi: 1.1.2016
Koşan'ın komşularına tehdit davası
Koşan'ın komşularına tehdit davası

Çocuklarının üzerine su attığı gerekçesiyle Mine Koşan'ı tehdit ettikleri öne sürülen iki komşusuna iki yıl hapis istendi

Ünlü şarkıcı Mine Koşan, komşularıyla davalık oldu... İddiaya göre Koşan, Zübeyde B. ve Emine D.'nin 10 ve 6.5 yaşındaki kızlarının üzerine sokakta gürültü yaptıkları iddiasıyla pencereden su döktü. Çocukların durumu ailesine anlatması üzerine iki komşu Koşan'ın kapısına dayandı ve iddiaya göre ünlü sanatçı, komşularına küfür ve hakaretle karşılık verdi.

TAKİPSİZLİK KARARI...

Polise yapılan ihbar sonrası ifadelerine başvurulan Mine Koşan ve kardeşi Ayda Koşan, iki komşularının kendilerine hakaret ettiğini ve "Sen Mine Koşan'san ben de E.G.'nin şoförünün eşiyim. Siz göreceksiniz size neler yapacağım" şeklinde tehditte bulunduğunu iddia etti. Savcılık tarafından yürütülen soruşturmada, ünlü sanatçının çocukların üzerine su döktüğü iddiasını doğrular nitelikte yeterli delil elde edilemediği iddiasıyla Mine ve Ayda Koşan hakkında takipsizlik kararı verilirken iki komşu hakkında iki kardeşi tehdit ettikleri gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.