YAZARA MAİL GÖNDER Ceren kaç yaşında?

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

BOŞUNA demiyoruz, "Su uyur, Yakından Kumanda okuru uyumaz" diye... İşte okulumuzdan mezun Müjde Hardal adlı okurumuz, Beyaz Gelincik'de nasıl bir devamlılık hatasına işaret ediyor:
"Ceren evlilik işlemlerini halletmesi için Ömer'e nüfus kağıdını uzattığında doğum tarihi beni hayli şaşırttı. Zira Ceren 1982 doğumlu gözüküyordu. Yani 24 - 25 yaşlarındaydı. Oysa biliyoruz ki sezon finalinden sonra aradan 4 yıl geçmişti ve bundan önce Ömer'le belli bir süre evlilikleri, hatta öncesinde bir kaçma- kovalamaca şeklinde giden bir beraberlikleri de vardı. Dolayısıyla bu hesaba göre Ceren, Ömer'le evlendiğinde 20 yaşında olmalıydı. Ancak kendisi bir ziraat mühendisini canlandırıyordu ve okuldan yeni mezun olduğunu varsayarsak en iyi ihtimalle 22 yaşında olmalıydı. Bu sanırım devamlılık hatası olarak tabir ettiğiniz duruma uyuyor."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.