Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eğer yıl sonunda "En kötü canlı yayın rejisi" ödülü verilseydi, benim oyum mutlaka Bosna Hersek-Türkiye maçını çeken (ya da çekmeye çalışan) Boşnak rejisine giderdi. Zira maçı izlemek başlı başına bir eziyetti. Zaten ilk 10 dakikada Bosna Hersekli spikerin sesi yayına karıştığı için anlatımdan ve yorumlardan hiçbir şey anlamadık. Ardından kameraların topu bırakıp, sağa sola savrulmalarıyla sinir küpü olduk. Ceza alanı içinde gol pozisyonu yaşanırken, iki dakika önce sarı kart gören futbolcunun yüzüne zoom yapan kameramanı ve o görüntüyü seçen yönetmeni ayrıca kutluyorum. (!) Ve bugüne kadar zaman zaman eleştirdiğim tüm Türk rejilerinin önünde saygı ile eğiliyorum. Vallahi değerinizi bilememişim!.. Peki ya FOX'un bu kadar önemli bir maçı, teknik olanakları ve deneyimi kısıtlı Bosna Hersek televizyonunun kucağına bırakmasına ne buyrulur? Bu maçın izleyici açısından görsel bir işkenceye dönüşeceğini hesaplayıp, Bosna Hersekliler'e teknik ve idari yardımda bulunmayı teklif etseniz, "Hayır" mı diyeceklerdi?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;