Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyuncular genellikle 'kal geldi' diye niteler. Bazısı da buna 'trak' der. Sanatçının sahnede donup kalması durumudur. Hafızadaki her şey bir anda silinir. Böyle bir durum en son TV 8'deki Canım Doktor programının sunucularından Ebru Keser'in başına geldi.
Partneri Prof. Dr. Cihan Aksoy, yakın dostu kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Azmi Özler'i methiyelerle bezeli bir sunumla izleyicilere takdim edip son sözü Ebru'ya bıraktı: "Ve huzurlarınızda..."
Ebru, partnerinin büyüleyici takdiminden o kadar etkilenmişti ki, sadece "Azmi..." diyebildi ve kaldı. Ardından, konuğundan defalarca özür dileyip mazeretini açıkladı:
"Cihan Bey o kadar akıcı bir takdim yaptı ki; adeta kalbim duracak gibi oldu..."
Allah korudu da, kalp uzmanı Azmi Özler, 'Canlı yayında sunucunun kalbini durduran doktor' olarak tıp tarihine geçmedi...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER