Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Affet Atam...

Bugün tüm televizyon kanalları, köşelerine Atatürk'ün fotoğrafını iliştirecek. Atatürk'ün adını bir gün bile anmayanlar dahil... Atatürk'ün resmi asılı ekranlarda onun Cumhuriyeti'ne küfredenleri, ilkeleriyle dalga geçenleri göreceksiniz.
Onun hediye ettiği Cumhuriyet olmasa; ABD'nin, İngiltere'nin ya da bir başka emperyalist gücün mandası altında, hür düşüncesi ve ibadet özgürlüğü esir alınmış olarak yaşayacaklarını unutanları...
Tam karşısında ise Atatürk'ü kendi siyasetlerinin menfaat aracı olarak kullananlara rastlayacaksınız.
Mustafa Kemal'in ilkelerini savunur gibi yapıp onun dünya görüşüyle uzaktan yakından ilgisi olmayan faşist düşüncelerini kabul ettirmek için Ata'nın gölgesine sığınanları... Atatürk'ün ışığına perde gerip arkasında 'gölge oyunu' oynatanları... Günün sonuna doğru ekranın köşesindeki Atatürk'ün kaşlarının giderek çatıldığını göreceksiniz.
Şaşırmayın...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER