Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Daha önce çok yazdım, 'Magazin programlarındaki hatalı alt yazılar yüzünden millet Türkçe'yi unutacak' diye... Görüyorum ki, pek aldıran yok. Acaba, programdan şöyle ya da böyle bahsedilsin diye bunları kasıtlı mı yapıyorlar diye düşünmeye başladım ister istemez.
Pazar sabahı Show TV'deki Pazar Sürprizi'ni izliyorum. Beyoğlu'nda verilen partiye ünlü yağmış. Alt yazı şöyle: 'Beyoğlun'da buluştular...' Mübarek, kesme işareti değil de Türkçe'mizin kellesine inen giyotin! Ardından bir alt yazı garabeti daha ekrana yapışıveriyor: 'Neden biraya geldiler?'
Ben, 'Acaba partinin sponsoru bira firması mı?' diye düşünürken, jetonum düşüyor: Meğer ilkokul 2'den terk olduğunu düşündüğüm KJ operatörü, 'Neden bir araya geldiler?'yazmaya çalışıyormuş...Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER