Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aralık ayı geldi ve medyumlar, astrologlar, kahinler ekranları kapladı. Hepsi gökteki yıldızlara ya da cam kürelere bakıp 2014'te neler olacağını(!) söylüyor. 2012'nin aynı aylarında da söylemişlerdi. Kaçı tuttu, kaçı taca çıktı; ne hesabını bilen, ne hesabını soran var.
'Benim onlardan neyim eksik' deyip 2014'ün falına bir de ben baktım.
İddia ediyorum ki, yüzde 100 isabet kaydedeceğim...
2014 yılında ekrana sürülen dizilerden yarısından fazlası erkenden veda edecek.
Yeni yılda da 'Bu ölçüm sistemi gerçeği yansıtmıyor' diyenler çıkacak.
Söylemeye dilim varmıyor ama bültenlerdeki haberlerden yüzde 95'i felaket, cinayet, kaza, skandal gibi 'kötü' haberlerden oluşacak.
Uzun reklam aralarında herkes rahat rahat tuvalet ihtiyacını giderecek, çay demleyecek, meyve soyacak, hatta işine gidip dönebilecek!
Elinde maç görüntüsü olmayan spor programları; şike, doping, yönetici atışması konularına mahkum kalacak.
En az 50 magazin ünlüsü 'Sadece arkadaşız', en az 50 futbolcu 'Önümüzdeki maçlara bakacağız', en az 50 siyasetçi 'Kendim için bir şey istiyorsam namerdim' diyecek.
Yeni yılda da dizi karakterlerinin yüzde 80'i; havuzlu tripleks villada oturuyor olacak.
Polat Alemdar en az iki kez öldü sanılacak.
Arka Sokaklar'ın Rıza Başkomiseri bu yıl da terfi edemeyecek. (Kara listede filan olmasın sakın?)
Beyazıt Öztürk kardeşim, yıl boyunca en az üç kez bizim Gaf Kürsüsü'ne konuk olacak.
Bu köşenin naçiz yazarı, eğer ömrü vefa ederse, en az iki kere daha '3 yaşındaki bir çocuğu televizyonla baş başa bırakmak, kızgın soba ile aynı odada tek başına bırakmak kadar tehlikelidir' diye yazacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER