Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şemsi İnkaya yine yaptı yapacağını... İsmet İnönü karakteriyle nasıl Ben Onu Çok Sevdim dizisine renk getirdiyse, 'Vahap Kuzuzade' tiplemesi ile Kurtlar Vadisi: Pusu'ya ayrı bir lezzet kattı. 'Derin Vatikan'ın Türkiye'deki uzantısı olarak niteleyebileceğimiz yeni Baron Vahap Kuzuzade; son bölümde Polat Alemdar ve ekibini analiz ediyordu. Güllü Erhan'ın 'The Alemdar' adıyla Polat'ı anlatacak bir film projesine giriştiğini öğrenince dedi ki: "Bunlar yakında Filistin ve Vatikan filmlerini de yaparlar..." Eh, Filistin'i zaten izlemiştik. Peki ya Vatikan? Vallahi olur mu olur... İster misiniz Kuzuzade'nin bu sözleri, Pana Film'in yeni film projesinin habercisi olsun? Kurtlar Vadisi: Vatikan... Vallahi Don Brown'ın ünlü eserleri 'Da Vinci'nin Şifresi' ve 'Cehennem'e rahmet okutur mu, okutur...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER