YAZARA MAİL GÖNDER Ebeveynlere saygı lütfen

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Okurumuz Gönül Yeşil, Güneşi Beklerken dizisindeki gençlerin ailelerine karşı takındıkları saygısızca tavırdan rahatsız olmuş:
"Sevgili Yüksel Bey, uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum ve yorumlarınıza aynen katılıyorum. Bazen izleyici görüşlerine de yer veriyorsunuz.
Ben de beni çok rahatsız eden bir durumu sizinle paylaşmak istedim. Şöyle ki; Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep karakterinin annesine karşı tutumları, tabiri caizse çemkirmeleri beni rahatsız ediyor. Zamane gençlerinin ebeveynlerine, büyüklerine yeterince saygı göstermediklerini zaten biliyoruz. Bir gençlik dizisinde yer alan bu tutumun gençleri daha da yanlış yönlendireceğini düşünüyorum. Tamam; şimdiki gençlerimiz, çocuklarımız çok akıllı, kendine güvenli, başları dik... Ama saygı ve terbiye çizgisi de çok hassas. Buna dikkat edilmeli diye düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim, saygılarımla..."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.