Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaynana Gelin Seda'ya Gelin programında heyecanlı anne, oğlundan söz ederken çam devirdi: "Ben oğlumla ana-kız gibiyim..."
Star'ın sabah programında Seda Akgül 'Gribal Enfeksiyon' diyecekken 'Gribal Ereksiyon' deyiverdi.
Karadenizli sanatçı hanımın 'İ' harflerini 'I' olarak telaffuz ettiği türkü, Makina Kafa'da bütün gece ti'ye alındı: "Trabzon'dan aldım bakır, yar fakır ben de fakır!"
"Bence Cumhurbaşkanı'nı halk seçmeli." (Hilal Cebeci'nin seçim gecesi attığı tweet)
Beyazıt Öztürk, Konya'dan özel olarak getirtip stüdyoda ağırladığı öğrenci Ferah'a sordu: "Hangisi daha güzel? Evde izlemek mi, burada izlemek mi?" Yerde bağdaş kurarak oturan öğrencinin samimiyetle verdiği yanıt, Beyaz'ı mahcup etti: "Evde izlemek daha keyifli..."
O Ses Türkiye finalistlerinden Ersin, Anlatacaklarım Var'da "Daha çok Cumhuriyet dönemi edebiyatçılarını severim" deyince, Oylum Talu araya girdi: "Tevfik Fikret gibi mi?" (Tevfik Fikret: Doğum: 1867 Ölüm: 1915)
Beyaz, konuğu Kibariye'ye sordu: "En büyük hayalin ne, kiminle düet yapmak istersin?" Kibariye şaşırttı: "Whitney Houston ile karşılıklı söylemek isterim." Beyaz toplamaya çalıştı: "Evet, toprağı bol olsun, yakın zamanda kaybettik kendisini..."
Saba Tümer, programında ağırladığı dünyanın en uzun burunlu adamına sordu: "Ne zaman anladın seninkinin büyük olduğunu?" Rejiden kulaklığına gelen gülüşmeler üzerine de ekibe fırçayı bastı: "Ne gülüyorsunuz yaaa?"

YARIN: Panik yılı bilançosu, reytingi garantili diziler, laflara, saflara, gaflara devam...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER