Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni banka reklamı, şu son zamanlarda iyice moda olan 'gönül telimizi titreten' reklamlardan. Karısı, işsiz adamı evden uğurlarken, "Göreceksin her şey iyi olacak" diyor. Gerçekten de öyle oluyor. Önüne çıkan herkes, adama istediğinden fazlasını verip bir de "Var mı başka bir arzun?" diye soruyor. Öyle ki, manav bile bir kilo patatesin yanına, patates soyacağı ekliyor. Adamı işe alan ustabaşı, "Dışarıda yağmur var, al istersen şu şemsiyeyi. Var mı başka bir arzun?" diye soruyor...
Şu geldiğimiz noktaya bakar mısınız? Karşılıksız bir şey vermek, insanlara beklediğinden fazlasını sunmak, onları 'ekstradan' mutlu etmek artık 'reklamı yapılacak' bir erdem haline gelmiş. Vay halimize, vaylar bize!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;