YAZARA MAİL GÖNDER Şota olmamış

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Okurumuz Sevda Şengül, Şota Arveladze'nin rol aldığı reklamla ilgili eleştiriler yapmış:
"Merhaba Yüksel Bey, size Avea'nın son zamanlarda ekranlarda dönen reklam filminden bahsetmek istiyorum. Aslında milyonlarca abonesi olan bir GSM operatörünün inandırıcılık açısından yoksun kalması beni şaşırttı. Şota Arveladze'yi reklamla uyumsuz buldum. Uyumsuzluktan kastettiğim, asla o kişiyi küçümsemek değil. Sadece Şota Arveladze reklama biraz uzak kalmış. Bu görüşe sahip olan sadece ben miyim bilmiyorum ama diğer operatör reklamlarına göre Avea'nın bu reklamı bana göre sönük kalmış. Fikir güzel ama ortaya çıkanlar hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim ne yazık ki. Şota yerine bir genç (erkek veya kadın farketmez) veya çocuk oyuncuların (Türkcell'deki formattan farklı olarak) yeteneklerinden yararlanılsa, ileriye yönelik planları olan bir operatör için daha çekici olurdu diye düşünüyorum. Duruma 'Fransız kalmak' deyiminden yola çıkarak yorum yapılacak olursa; Şota, Avea'ya, biz Şota'ya Fransız kaldık... Saygılarımla."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.