Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir hafta boyunca FOX Ana Haber'de zeytin reklamı vardı. Eleştirecek miyim; ne münasebet! Tam tersine, bir gönüllü zeytin savunucusu olarak takdir ettim. Bu arada Mersin'in Mut Belediyesi'ni ise uyanıklığı için kutluyorum. Beldedeki zeytin etkinliğine, beslenme konusunda hepimizin ağzının içine baktığı Prof. Canan Karatay'ı davet etmişler. FOX da özel görevlendirdiği bir muhabiriyle hocamızın peşine takılmış. Hocamız maşallah öyle üretken ki, orada verdiği röportajlarla her gün FOX Ana Haber'e ayrı bir konu çıkarmayı başardı. Saf zeytinyağının nasıl anlaşıldığını, her sabah bir çay bardağı zeytinyağı içmenin ömrü nasıl uzattığını, yüzlerce lira verilen yüz kremleri yerine zeytinyağı kullanıldığında cildimizin nasıl gençleşip güzelleştiğini hafta boyunca Canan Hoca'dan öğrendik.
Ama bir Kuzey Ege aşığı olarak Mersin'in ilçesi Mut'u kıskandığımı da itiraf etmeliyim. Sadece bir tek profesörü davet ederek, Mut'un da tıpkı Ayvalık, Gemlik, Edremit, Altınoluk gibi bir zeytin cenneti olduğunu tüm Türkiye'ye ezberlettiler.
Yıllardır kapalı devre zeytin festivalleri düzenleyen Kuzey Ege'nin belediye başkanları; bilmem tüyoyu aldınız mı?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER