Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Star TV'de ana haber bültenini sunan 'i takdir ediyorum. Sadece haber okumakla yetinmiyor; haber merkezini komuta edip zaman da eline mikrofonu alarak 'haberin tam ortasında' yaşıyor. Öyle olunca da gündeme hakimiyeti artıyor. Nazlı Çelik geçenlerde Hakkari Yüksekova'daydı. PKK'lı teröristlerin yöreyi nasıl harabeye çevirdiğini yerinde inceledi, görüntüledi. Bunun üzerine HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Çelik'i savaş kışkırtıcılığı yapmakla suçlayıp olayı TBMM'nin gündemine getirip Bakan Binali Yıldırım'ın yanıtlaması için soru önergesi verdi. Nazlı Çelik ise HDP'li vekile haber bülteninde yanıt vererek şöyle dedi: "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figüran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi..." Helal olsun Nazlı Çelik. Az bile söylemişsin. Haber bülteninin sıkışıklığı içinde söyleyemediklerini de ben tamamlayayım: Sayın vekil; Güneydoğu'nun şehirlerini, ilçelerini bombalarla tuzaklayan, askere, polise, korucuya insafsızca, imansızca, kahpece saldıranlara 'terörist' bile diyemeyen bir partinin temsilcisi olarak, şehirleri o hale getirenlere değil de olup bitenleri görüntülemeye çalışan habercilere hesap sormak ancak size yakışırdı zaten.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER