Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşkın yeni lisanı belli oldu: şivesi... Ekranı bir süredir Ege köylerinde çekilen, diyalogların yöre şivesiyle yazıldığı romantik komediler kapladı. Hemen her büyük kanalda en az bir adet 'N'apdurun gari?' dizisi var.
Bu sonu gelmez katara eklenen son vagon, Fox TV'nin yeni dizisi Hayat Sevince Güzel oldu. Yine tesadüfen yolları Ege köyüne düşen yakışıklı delikanlılar, yine köylü-kentli çatışmasından doğan durum komedileri, yine kavgayla başlayıp aşka dönüşen ilişkiler, yine her türlü teknolojik gelişmeden haberdar French pedikürlü köylü kızları, komik muhtar vs...
Bu yazı bir Ege köyünde kafa dinleyerek geçirmek isteyenler önceden muhtarı arayıp durumu sorsun. Zira bu aralar neredeyse tüm köyler dizi platosuna dönmüş durumda...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER