Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ben atlamışım; Kim Milyoner Olmak İster?'deki diyaloğu, köşemizin tedarikçilerinden Doruk Şahin sayesinde öğrendim. Soru şöyle: 'Günümüzde insanlar her şeyin fiyatını biliyorlar ama hiçbir şeyin değerini bilmiyorlar' sözünün sahibi, Mürver Ağacı kitabının yazarı kimdir?' Yarışmacı, jokerini kullanıyor.
YARIŞMACI: Mürver Ağacı kitabının yazarı kimdir?
JOKER: Oscar Wilde.
YARIŞMACI: Oscar Wilde, son kararım.
: Arkadaşın ne yapıyordu?
YARIŞMACI: Bilgisayar uzmanı.
SELÇUK YÖNTEM:(Kinaye ile) Bilgisayar uzmanları hemen bilirler kitapları. O kadar hakimdirler ki edebiyata, cümle bile önemli değildir onlar için. Yeter ki sen kitabı söyle... Sunucu Selçuk Yöntem siteminde son derece haklı. Daha önce de yazdım; yarışmadaki telefon jokeri çoktan 'arama motoru jokerine' dönüştü bile. Öyleyse bu sakil görüntüye ne gerek var? Koyun yarışmacının önüne bilgisayarı, arayıp kendi bulsun doğru yanıtı. Millet de salak yerine konulmaktan kurtulsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER