YAZARA MAİL GÖNDER Magazin dünyası

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Magazin dünyası kış uykusuna yatmış gibi. En azından İstanbul'da öyle...
Hiçbir şey yapılmıyor, herkes yaşananları doğru okuyup takvimlerini ona göre ayarlamaya çalışıyor. Şu anda piyasada olması gereken pek çok albüm hazır bekliyor.
O kadar emeğin boşa gitmesini, bu toz bulutu içinde kaybolmasını istemiyorlar.
Haklılar...

YETERİNCE GERİLDİK

Ve bu arada Bodrum, Çeşme sezonu yavaş yavaş açıldı ama tatile giden insanlar tedirgin. Ünlüler fotoğraflanmak istemiyor; "Türkiye böyle bir gündemin içindeyken, vur patlasın çal oynasın havasında görünmek istemiyoruz" diyorlar.
Onlar da haklı...
Bana "Böyle bir gündemde magazin kimin umurunda?" diyenler de olabilir.
Siz de haklısınız...
Ama ne zaman ki konserlere gitmeye başlayacağız, ne zaman ki yıldızlı gecelere şarkılarla seslerimizi bırakacağız, o zaman hayatı normale döndürmüş olacağız.
Süreyya Yalçın tatil sezonunu açtı; her gün gazetelerde fotoğraflarıyla yer alıyor diye kızanlar var.
Bir sakin olalım, bir saygı duyalım. Kime ne zararı var? Herkesin mutlaka sokakta ya da mitingte, mutlaka bir kalabalığın içinde olması mı gerekiyor?
Türkiye yeteri kadar gerildi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.