YAZARA MAİL GÖNDER Son sadrazamın torunu cadı olmuş!

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Son Sadrazam Ahmet Tevfik Paşa'nın torunu Aylin Okday Yalman ile eşi Ahmet Yalman'ın, geçen yıl Barselona'ya yerleştiklerini ilk bu köşede okumuştunuz. Galatasaray Kulübü eski Başkanı Alp Yalman'ın yeğeni olan Ahmet Bey ile Aylin Hanım, Vaniköy'deki yalılarını kiraya verip hayatlarına yeni heyecanlar katmak için İspanya Barselona'nın yolunu tutmuştu. İş güç yapmadan bohem bir hayat yaşayan Yalman çifti Barselona'da, 1840'tan beri Avrupa ve Amerika'da 31 Ekim'de kutlanan Cadılar Bayramı etkinliklerine katılmış. 2005'te dünyaya gelen kızları Nilüfer'i de alıp, günün anlamına uygun olarak kendilerince en korkunç makyajı yapıp kostümü giyip, Barselona sokaklarına çıkıp eğlenceye ortak olmuşlar.

İşin hakkını vermişler
Aşkını kıtalararası yaşamak istemediği için Eylül ayında Miami'de yaşayan Antakyalı sevgilisi Ozan Baran'ın yanına taşınan Süreyya Yalçın, Cadılar Bayramı kutlamalarına Baran ile birlikte katılmış. Miami'de gerçekleşen bir partide boy gösteren sevgililer, kostümleri ve makyajları ile ABD'de büyük bir coşku ve etkinliklerle kutlanan bugünün ruhuna çok iyi uyum sağlayıp işin de hakkını vermiş doğrusu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.