Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 YILDIR EVLİ OLAN SARAN ÇİFTİNDEN TATSIZ HABER!

Hülya Avşar'la evliliğin eşiğinden dönen Sadettin Saran, tedavi için gittiği ünlü diş hekimi Emek Külür'e abayı yakmış; klinikte başlayan dostluk aşka dönüşmüştü. Çifte kumrular, arayı çok açmadan Eylül 2012'de Kemerburgaz'da ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Evlendikleri dönemden bu yana çok ortalarda görünmeseler de, mutlu mesut olduklarını duyduğum çiftle ilgili kulağıma tatsız dedikodular gelmeye başladı.
Sosyetede konuşulanlara göre, çiftin mutluluğuna maalesef gölge düşmüş.

SORUN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS DEĞİL
Saran çiftinin arasındaki sorun ne bilmiyorum ama bu kadar dillenmesi pek hayra alamet değil! Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın; Saran çiftinin mutluluğuna gölge düşmesinin nedeni kesinlikle üçüncü bir kişi değilmiş.
Ben de dahil, herkesin birbirine çok yakıştırdığı, daha önceki evliliklerinden dünyaya gelen kızlarının da çok iyi anlaştığını bildiğim çift, umarım aralarındaki sorunun üstesinden gelmeyi başarır ve eski mutlu mesut günlerine geri döner.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER