Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İLK DURUŞMA ÖNCESİ YİNE KARAKOLLUK OLMUŞLAR!

Tanıştıktan 1.5 ay sonra 31 Mayıs 2013'te evlenen, 2.5 yıl sonra da karşılıklı boşanma davaları açan oyuncu Bade İşçil ile Malkoç Süalp'in arasında sular hiç durulacak gibi görünmüyor! Hemen her ay bir vukuat haberi gelen çiftin, geçtiğimiz günlerde yine adliye koridorlarını arşınladıklarını öğrendim! Bu seferki neden; Malkoç Süalp'in, yalan beyan verdiği iddiasıyla Bade İşçil hakkında suç duyurusunda bulunması...

17 TEMMUZ'DAN SONRA HİÇ UĞRAMAMIŞ
"Eşim bana şiddet uyguluyor" diyerek boşanma davası açan Bade İşçil; 17 Temmuz'da evi terk etmiş, Ağustos 2014'de dünyaya gelen oğulları Azur'u da alıp babasının Büyükada'daki evine yerleşmişti. İşçil, ikametgahını da babasının yanına aldırmıştı. Malkoç Süalp de, 'Oğlum sağlıksız bir ortamda yaşıyor' iddiasıyla velayet davası açmıştı. Bir süre önce Nüfus Müdürlüğü'ne giden Süalp, Bade İşçil'in ikametgahını Kasım başında, evliyken oturdukları Ulus Savoy Sitesi'ne geri aldırdığını fark etmiş ve anında şikayetçi olmuş. Polis, eve gidip incelemede bulunmuş; site yönetimi, bekçi ve komşularla konuşmuş. Kamera kayıtlarına da bakıp 17 Temmuz'dan sonra Bade İşçil'in siteye adım atmadığını kayıt altına almış.

İLK DURUŞMA 14 OCAK'TA
Avukatı ve babasıyla çağrıldığı Nüfus Müdürlüğü'ne giden Bade İşçil, Ulus Savoy Sitesi'nde oturduğu konusunda ısrarcı olmuş. Hatta o evde, Malkoç Süalp'in değil, kendisinin oturduğunu söylemiş. Ancak İşçil'in mumu, polisin tespit tutanağını gösterene kadar yanabilmiş. Yalan beyandan dolayı, Bade İşçil'e 6 bin lira para cezası kesilmiş. Bu arada çiftin boşanma davasının ilk duruşması 14 Ocak'ta gerçekleşecek. Birbirleri hakkında birçok suçlamada bulunan çift, bakalım kaç duruşma sonra boşanabilecek...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER