YAZARA MAİL GÖNDER Boşanamadı ama ‘ev’leniyor!

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

'un elitlerinin aylarca dillerine doladığı -Ebru Yücebaşoğlu Mengenecioğlu çiftinin evliliği, Ocak ayında tek celsede bitmişti. Evli oldukları dönemde çiftlerden Ebru Hanım'ın adı, Kaya Ersu ile; eşi Murat Bey'in adı da, Lokum İstanbul'un sahibi Zeynep Keyman ile anılmıştı. Bu dedikodulara rağmen evliliklerinin nasıl devam edebildiğini merak eden İstanbul'un elitleri, onlar boşanınca rahatlamıştı!

ALDATILMAYI AFFETMEMİŞ
Murat Mengenecioğlu, boşandıktan birkaç ay sonra sevgili değiştirip Aysun Kibar ile flört etmeye başlarken, Ebru Hanım'ın Kaya Ersu ile ilişkisi mutlu mesut devam ediyor. Bu arada çok ilginç bir detay öğrendim: Benim gibi herkes, Kaya- Ersu çiftinin boşandığını sanıyordu; meğer boşanmamışlar. Aslı Hanım, bunca yılın ardından kendisini bu kadar üzen Kaya Bey'i affetmemiş ve boşanmamak için ayak diretiyormuş.
Bu arada evden ayrıldığı için uzun zamandır otelde kalan Kaya Ersu, sevgilisi Ebru Yücebaşoğlu ile birlikte yaşamak için Bebek'te ev bakmaya başlamış.
Eğer Kaya Bey sevgilisiyle aynı evde yaşamaya başlarsa, biraz zor boşanır; benden söylemesi!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.