Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mariah Carey; sevgilisi James Packer'dan, düğününde karnaval geçişi, bando takımı, sirk ve kendisinin heykelini istemiş. Şaşırdınız mı? Ben pek değil. Çünkü bizim Türk gelinlerinin de istekleri bitmiyor; en imkansızı, en dudak uçuklatanını düğün organizatörlerinden istiyorlar. O yüzden Mariah'ya değil, siz bizim Meryem'in isteğine bakın. Ben de hemen Türkiye'nin en iyi düğünlerine imza atan organizatörlere alo dedim... İşte o istekler... Dipnot: Bu düğün sahiplerinin isimlerini paylaşmıyorum çünkü birçoğunu cemiyet dergilerinden tanıyorsunuz. Zaten maksat düğün ses getirsin, herkes bizi konuşsun değil mi? İşte başardınız! Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir düğünde; salon komple karlarla kaplanmıştı, kapalı mekana kar yağdırılmıştı. Kendini karlar kraliçesi gibi hayal eden gelinimiz için etrafa gerçek kütüphaneler ve kitap, şömine konulmuş, adeta lüks bir dağ evine, chalet'ye çevrilmişti Çırağan. Konuklar kendini İsviçre'nin asalet kokan bir kasabasında hissetti. Yine başka bir düğünde Çırağan Sarayı'nın içindeki salona küçük bir hayvanat bahçesi tasarlandı. İçine de gerçek hayvanlar konuldu. Misafirler, düğüne girerken bu hayvanat bahçesinin içinden geçmişti. Bir diğer düğünde ise gelinimiz misafirlerin oturacağı sandalyelerin altın kaplama yapılmasını istemiş; işte buna yuh diyebilirsiniz! Ee popoları altın kaplama taht görsün istemiş, kıymet vermiş konuklarına! Vay be... İste o noktada organizasyon tarafı bunu yapamayacaklarını söylemiş. Kendini 'Alice' zanneden ve harikalar diyarı tasarlatan gelinlerimizi saymıyorum bile; altın kaplama sandalye bence olayın iddiada son noktası... Peki ya sizin hayalinizdeki düğün nasıl olmalı; hadi bir düşünün...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER