YAZARA MAİL GÖNDER Altın Objektif Ödülleri töreninin en’leri

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği 22. Objektif leri geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Benim de yazarlarından olduğum GÜNAYDIN ailesi de gecede dört ödül aldı. Törende "İyi ki gazeteciyim, iyi ki özgürce yazılarımı yazdığım bir gazetem var" dedim. Neden mi? Çünkü sizin keyif için elinize alıp okuduğunuz o gazete haberleri için çok büyük bir emek sarf ediliyor. Saatlerce elinde fotoğraf makinesi ile yılın karesini çekmek için gece-gündüz, yaz-kış çalışan muhabir arkadaşların gözündeki heyecanı görünce, bir kez daha yaptığımız işi ciddiye aldım. Bir de o gazetede kelimelerin imlasını tek tek kontrol eden, baskıya hatasız yetiştiren editörler ve dahası... Öncelikle magazin gazeteciliğine emek veren tüm meslektaşlarımı tebrik ederim. Peki geceden aklıma takılanlar neler? İşte cevabı

EN SIKILAN ARAR'DI
1- Mehmet Ali Erbil, en patavatsız, en dan dun sunuculuğu ile 'Yok artık' dedirtti. Mali bu, dilinin kemiği yok; ne alınır, ne de bozulur onu izleyenler...
2- Gecenin en 'bir varmış bir yokmuş ünlüsü' Ajda Pekkan'dı. Kendisini ödül töreninde hiçbir davetli masasında göremedim. Onu bir tek sahnede gördük. Hayırdır Ajda, nereye kayboldun yahu?
3- Gecenin en sıkılan ünlüsü Funda Arar'dı. Ne zaman yanından geçsem yüzünde 'Ödül töreni bitse de gitsek' der gibi bir ifade vardı.
4- Gecenin en gözdesi Barış Arduç'du. Kansersiz Yaşam Derneği'ndeki gecede de beraberdik onunla. Bu gece de tüm çapkın gözler onu süzüyordu; davetlilerin birbirini dürttüğünü bizzat gördüm.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.