Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın dijital yeteneğine şapka çıkardıktan sonra konuyu 'a getirmek istiyorum... Ünlü model, 27 yıllık tecrübesi ve 100 milyon pound'luk servetiyle, kendi ajansını kuracağını açıklamış. Güzellik değil, yetenek peşindeymiş.
Ünlü modelin zevkine şüphemiz yok; bulacağı şarkıcı, oyuncu ve dansçılar sahneleri dolduracaktır.
Buradaki detay ilgi çekici.
2017'nin trendi; artık güzel olmak out, yetenekli olmak in. Son yıllarda güzel olduğu için sunulan o kadar çok tip var ki etrafta; içi boş, donanımsız, yetenek desen vasatın altında.
Yaptıkları tek şey; biblo gibi durmak, gözü doyurmak, ruhu aç bırakmak. Peki ya sonra? Kullan-at kadar kısa bir ömürleri oluyor; bugün konuştuğumuz, yarın kayboluyor. Artık gerçek yetenekleri sahnelerde görmek istiyoruz, değil mi? Kalıplara uymak adına, güzelleşmeye iten bu sisteme Kate, 'Dur' dediyse, peşinden de birileri gelecektir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER