Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mevzulara gel okurum... Artık hislerimizi ve düşüncelerimizi online yaşam şeklimize göre belirler olduk. Neymiş efendim; , eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nun Instagram profilinde gezintiye çıkmış, fotoğraflarını ve videolarını dikizliyormuş. Çok normal; insan yıllarını verdiği, birçok anı paylaştığı ex-sevdiceğini merak edebilir. Kim etmiyor ki? Hepimiz geçmişimizde bıraktığımız kişilere bakıyoruz, yalan mı? Modern zihnin gereği de budur. Birbirini görmezden gelmekten ve geçmişte yaşananlara pişmanlıkla bakmaktansa, o günleri güzel hatırlayıp yola devam etmek en doğrusu. Bir de şu noktayı atlamayalım; ile Eliz, sevgilinin ötesinde, birbirlerinin en yakın arkadaşıydı. Murat şöhret merdivenlerini çıkarken onu sırtlayan kişi Eliz'di. Birbirlerini sosyal medyada takibe almaları da çok normal bir durum. Peki Angelina'ya (Jolie) ne demeli ? O da boşanma davası açtığı kocası 'in numarasını, 'Sakın beni aramasın!' diyerek engellemiş. Angelina'nınki ilk an tepkisi işte. Bunu ben de yapıyorum, kabul... O an öyle bir sinir basıyor ki insana, o kişi hiçbir yerde karşınıza çıksın istemiyorsunuz. Köşe başında görseniz, yaka paça saldırasınız geliyor! Sonra o sinir geçiyor, blok kalkıyor, hatta neden bu kadar tepkili olduğunuzu unutup onu affediyorsunuz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER