Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçtiğimiz pazar günü Babalar Günü olunca, sosyal medya paylaşımları da içten, duygu yüklü cümlelerle birlikte baba fotoğrafları ile doldu taştı. Baba denilince benim aklıma çalışmaktan yorgun düşmüş, göbekli, saçları seyrelmiş kişiler geliyor ama yanıldığımı fark ettim. Babalar evrim geçirmiş, bilinen kalıplar yıkılmış. Arkadaşlarımın babalarının cool'luğunu, sportif, dinamik hallerini görünce inanamadım. 'Yok canım, babası değildir herhalde; ya abisidir ya da erkek arkadaşıdır' derken, gerçekten de babaları olduğunu gördüm; helal! Yeni nesil babaların da bakımlarına, giyimlerine, havalarına ne kadar düşkün olduğunu görmüş olduk. Bizim insanımızın genel sorunudur ya; çoluk çocuğa karışınca, yaş 50'leri görünce bırakırsın kendini. Meğer bir zamandır işler öyle değilmiş... Bakın üstte bir cool baba örneği... Küçük bir not: Babalar, bu cool'luklarını, bu dinamik hallerini; mutlu evliliklerine ve pırlanta gibi evlatlarına borçlu. Her şey bir sinerji işi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;