YAZARA MAİL GÖNDER Şaka değil zevzeklik

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Emel Müftüoğlu arkadaşlarına şaka yapmış. Cengiz Semercioğlu köşesinde yazdı. Alişan, İzel, Fettah Can ve Hakan Altun'u arayıp "Ben Ayşe Arman. Sizinle röportaj yapmak istiyorum. Şu saatte, şu yerde buluşalım" deyip hepsine aynı yer ve saati söylemiş.
Aman ne komik, ne yaratıcı! Tebrik ederiz kendisini bu üstün zekası ve fırlamalığından ötürü. İnsanları kandırarak eğlenmenin, onları küçük duruma düşürüp sonra geçip karşısına geh geh sırıtmanın nesi eğlenceli anlamak mümkün değil.
Ben ki, dünyadaki en büyük amacı makarasız tek gün geçirmemek, her güne kahkahalar sığdırmak olan bir insanım. Selamlaşırken gülümsemekten imtina eden insanlardan fersah fersah kaçarım. Ama bu eşek şakalarının nesine gülünür bir türlü çözemedim, çözmek de istemiyorum.
Ben o arkadaşlardan biri olsaydım, bana bu zevzekliği yapanla bırakın arkadaşlığımı sürdürmeyi, selam vermeye bile tenezzül etmezdim.

BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.