Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç oyuncu Pelin Öztekin bir yılda 68 kilo verdi.
Güzel yüzü, gözleri ortaya çıktı, giysileri değişti, üzerine müthiş bir enerji geldi. Bu olağanüstü bir başarıdır. Azmi, devamlılığı, sabrı ayakta alkışlanmalıdır. Helal olsundur.
Ve fakat şişman kız rollerinin üzerine yapışması gibi bir sorunu var Pelin'in. Katıldığı bir televizyon programında kendisine zayıfladığı için daha az teklif geldiğinden, onu şişman kız olarak gördüklerinden dert yanmış.
Yılbaşından hemen önce bir davette karşılaştım Pelin'le.
Yanımızda usta oyuncu Demet Akbağ da vardı. Konu zayıflamasından ve tekliflerin azalmasından açılınca şöyle söyledi Akbağ: "Sen her rolü oynayabilecek bir oyuncusun.
Ver, daha da kilo ver.
Tek bir rolün kadını değilsin sen. Bunu herkes anlayacak, sakın vazgeçme."
Demet Akbağ'a sonsuz katılıyorum, Pelin hem çok yetenekli, hem de çok genç. Kulağını tıka, kendini daha çok sev Pelin'ciğim, olacakları göreceksin.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER