YAZARA MAİL GÖNDER Aşıklar

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Bebek'teki ART no:12 Gallery'den içeri girdim. Manevi ve estetik değerleri savunan sanat hareketi Neomodernism'in kurucularından Armando Alemdar Ara'nın 'Inner Vision-İçsel Bakış' sini gezeceğim. Merdivenleri çıktım... Sergi alanındayım... Kafamı sola çevirdim, karşımda kocaman tabloların arasında kalemle çizilmiş 29.7'ye 42 cm 'Lovers/ Aşıklar'. Kalakaldım... Gözlerim doldu, kalbim hızla atmaya başladı... Birbirlerine aşkla sarılmış bir kadın ve adam. Büyülendim, dedim ki bu benim olmalı! Yok, sahiplenme duygusundan başka bir duygu bilmediğimden değil, her gün bu aşka bakmak istediğimden. Sonra Armando'yu gördüm, uzun uzun sohbet ettik. Müthiş bir adam... Bu sergisinde Yunan mitolojisinin felsefesinden ve teorisinden etkilenmiş. Mutlaka gidip görülmesi gereken bir sergi. 7 Haziran'a kadar vaktiniz var eyyy sanatseverler.

BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.