Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çoğumuz bilmiyoruz değil mi? Bize ne öğretilmişse onu takip ediyoruz. Hele kadın olarak toplumun bize buyurduklarının dışına çıkmaktan nasıl da korkuyoruz... Bilmek özgürleşmekse eğer, avukat Altın Mimir üşenmemiş, bizim için bir el kitabı hazırlamış. Kitabın adı: 'Kadının Hak Arama Rehberi'
Evde, evlilikte, flörtte, nişanlılıkta (Evet, nişanlıyken bile haklarımız var), iş yerinde, sokakta, aşıkken, aldatılmışken, şiddet görürken, tacize ve tecavüze uğrarken haklarımız nelerdir; bölüm bölüm, madde madde, yasa yasa yazmış. Üstelik anlaşılabilir müthiş kolay bir dille...
Şimdi kızlar hepinize, kitapçıya gidip bir adet 'Kadının Hak Arama Rehberi' edinmenizi öneriyorum. Çünkü bu bir hobi ya da lüks değil. Haklarımızı bildiğimiz sürece sesimizi çıkarırız, sesimizi çıkardığımız sürece de özgürleşme yolunda ilerleyebiliriz. Öyle değil mi ama?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER