Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'in bir giyim markasının yüzü olduğunu duyuran bültendeki fotoğrafı oldukça ilginç. Şimdiye kadar o kadar çok ünlü fotoşop kurbanı oldu ki, saymakla bitmez. Bu gözler; ne kalçasız 'lar, ne karınsız Adam Levine'ler gördü. Hatta baya baya bacakların bile görünmediği efsanevi fotoşop kurbanları oldu. Gelelim 'in fotoğrafına... Dikkatli bakarsanız, eminim siz de benim gördüklerimi rahatlıkla görebilirsiniz. Birincisi; Fahriye'nin sağ bacağı, sol bacağına oranla epey kısa kalmış. Kadıncağızın sağ tarafı 1.50, sol tarafı 1.70 boyunda. Uzattığı bacağı dümdüz. O kadar ki, diz kapağı bile yok! Gelelim üst tarafa, kollara... Sağ kolunun dirsek içi dışarıda ama eller gayet düzgün. Böylelikle Fahriye olmuş bir 'Alacakaranlık' film karakteri. Fotoğrafçı da böyle düşünmüş olmalı ki, fonda da dolunay kullanmış!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER