Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Serdar Ortaç'ın "20 yıllık kumar hayatımda 50 milyon dolar kaybettim" açıklamasını okur okumaz palavra olduğunu anlamış ve Ortaç'ı tiye alan bir yazı kaleme almıştım. "50 milyon dolar kaybettiyse, o tekerleme şarkılardan kaç para kazandı acaba?" sorusuyla son buluyordu yazı.
Dün de 'Ortaç'ın 'u' dönüşü' başlıklı yazım çıktı. Çünkü Ortaç şaka yaptığını, 2-3 milyon dolar kaybettiğini açıklamıştı.

YALAN SÖYLEDİ
Ortaç'ın yalan açıklaması bütün gazetelerde nasıl çıktı dersiniz? Ortaç'ın sahneye çıktığı otel geçti haberi! Reklamın iyisi, kötüsü olmaz; günlerdir Ortaç ve otel konuşuluyor.
Ancak bu noktada oteli suçlayamayız çünkü yalan açıklamayı yapan Ortaç'ın kendisi ve yalan söylediğini "Şaka yaptım" diyerek kabul etti.
Aslında Ortaç bu yalan açıklamaları hep yapıyor. Daha önce de Kuzey Kıbrıs'ta kumar makinesinden 1.2 milyon dolar kazandığını açıklamış, ödemesi gereken vergi ortaya çıkınca da "Kazandığım parayı kaybettim" demişti. "Binlerce dansöz var"; Ortaç'ın kariyeri boyunca yazdığı en gerçekçi şarkı sözü galiba!
Yurt dışında Ortaç gibi yalan söyleyen sanatçılar için resmi olmayan bir haber ambargosu uygulanır ya da o sanatçının haberlerine mesafeli yaklaşılır.
Bizim magazin basınında böyle bir refleks olmadığı için Ortaç gibi kötü niyetliler yalan söylemeye devam ediyor!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER