YAZARA MAİL GÖNDER Yeşilçay'ın büyük yatırımı

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Nurgül Yeşilçay, 9 bin lira kira ödediği Bebek'teki Boğaz manzaralı evinden ayrılmış, Ortaköy Mezarlığı'na bakan bir daire satın almış.
Yeşilçay; mezarlık manzarasını, Boğaz'a tercih etmesinin nedenini Twitter'dan şöyle açıklamış: 'Çocuk için yeşillikler içinde bir siteden daha iyisi yokmuş.
Çocuk yola bakan sitede iPad'le oynamaktan obez olacaktı. Şimdi ise arkadaşlarıyla sokakta."
Fotoğraflardan evin bahçesi olduğu görünüyor. Çocuk da sokakta oynadığına göre; Yeşilçay, mahalle kültürü olan bir ev almış.
Bence, Nurgül Yeşilçay oğluna en büyük yatırımı yaptı. 'Çocuk için en büyük yatırım eğitim, onu iyi okullarda okutmak' denir. Elbette eğitim önemli ama artık çocuklar için en büyük şans; mahalle kültürüyle büyümeleri, tabletlerin kölesi olmak yerine sokakta oynamaları, ağaçların tepelerine çıkmaları...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.