YAZARA MAİL GÖNDER ‘Tutunamayanlar’ı okudum, metrobüste geçiyor

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

'Aramızda Kalmasın' programının sunucusu Funda Özkalyoncuoğlu'nun "Kürk Mantolu 'yı okudum, var" açıklaması gündemde kalmaya devam ediyor.
Bunda Funda Hanım'ın 'Bu da benim hatam olsun, çok büyüttünüz memlekette daha önemli olaylar var; Musul var' benzeri açıklamalarının da etkisi büyük. Bir insanın hatasını gerçekten kabul etmesi bu kadar mı zor? Evet, memlekette daha önemli meseleler var ama Funda Hanım öyle bir gafa imza attı ki, halkımızın eğlence kaynağı oldu. Vatandaş bu gaf sayesinde deşarj oldu. Sosyal medyada müthiş caps'ler dolaşıyor.
Ekşisözlük'te Funda Özkalyoncuoğlu'nun özetleri başlığı altında yapılan espriler de 10 numara, işte onlardan bazıları:
'Tutunamayanlar'ı okudum metrobüste geçiyor', 'Karamazov Kardeşler'i okudum, market açan iki kardeşi anlatıyor', 'Grinin 50 Tonu'nu okudum, bir boya ustasının yaşadığı zorlukları anlatıyor', 'Kafka'nın 'Dönüşüm' adlı eserini okudum; Nil Erkoçlar'ın Rüzgar Erkoçlar 'a dönüşünü anlatıyor', 'Ateşten Gömlek'i okudum; Vakko'da beğendiği gömleği alamayan bir adamın dramını anlatıyor', 'Da Vinci Şifresi'ni okudum;> şifre 1234'.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.