Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mete Kalkavan, Beşiktaş- Trabzonspor maçını müthiş kötü yönetti. Hem Beşiktaşlılar, hem de Trabzonsporlular hakemi eleştirdi. Merkez Hakem Komitesi, Kalkavan'a 7.4 gibi düşük bir not verdi.
Birçok gazeteci, yazar, yorumcu; Kalkavan'ın kararlarını doğru bulmadı.
Fotomaç gazetesi de Kalkavan'ın verdiği yanlış kararları eleştirdi ama Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetimi, Fotomaç'ın Beşiktaş tesislerine girişini yasakladı.
Fotomaç'ın suçu hakem analizini daha ayrıntılı yapmak mı? Fotomaç'a yapılan, sansürcülüğün daniskasıdır.
Fikret Orman, modern görünümlü bir başkan ama zihniyeti yasakçı, sansürcü!
Orman ayrıca son dönemde rakip takım yöneticilerini sürekli rencide edici açıklamalarda bulunuyor ve açıklamalarıyla hakemleri baskı altında tutmaya çalışıyor. Şimdi bu baskıyı, aklınca Fotomaç'a uygulamaya çalışıyor.
Kimse kimseyi kandırmasın!
Kulüplerin içini boşaltan, başkanlığı kendi menfaatleri için kullanan yöneticiler yüzünden futbolumuz bugün borç batağındadır.
Kulüplerimiz; devletin vergi afları, vergi kıyakları ve devlet kurumlarının sponsor desteğiyle ayakta durmaktadır.
Süper Lig yayın ihalesinden elde edilen gelirin de 'real' olmadığını en iyi kulüp yöneticileri bilmektedir!
Birçok stadyum da devlet desteğiyle yenilendi ya da yeniden yapıldı.
Türkiye'de futbol devlet desteğiyle ayakta duruyor.
İşler Avrupa'daki gibi yürüse bugün birçok yönetici oturduğu koltukların yanından bile geçemezdi!
Gazeteler, TV kanalları, futbol kulüpleri vs. herkes aynı geminin, 'real' olmayan ekonominin yolcuları! Hal böyleyken kimse çıkıp şımarıklık yapmasın, kafasına göre, 'Şu gazeteyi tesislere almam, şu gazeteciyi maçlarıma sokmam' demesin.

KARTAL'A YAKIŞMAZ
Hepsini geçtim bir başkan nasıl olur da sosyal medyadaki holiganların ağzına bakarak Fotomaç'a sansür uygular?
Orman, aynı zamanda Fotomaç gazetesini ve Turkuvaz Medya Grubu'nu da taraftarına hedef göstermiştir. Bu aynı zamanda taraftara boykot çağrısıdır.
Baba Hakkı'ların, Süleyman Seba'ların asırlık kulübü Beşiktaş'a, gazetecilerin yüzüne kapı kapatmak yakışıyor mu? Fikret Orman hangi kulübün başkanı olduğunun farkında mı?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER