YAZARA MAİL GÖNDER Elçiye zeval olmaz!

YAZARLAR

Bürokrasinin değişik kanatlarından tutun da sade vatandaşa kadar geniş bir yelpazeden mesajlar geliyor. Dikkate değer bulduklarımı kısaca paylaşayım:
90 vergi müfettiş yardımcısı yeterlilik alamamış. Sınavdaki şartların adil olmadığını iddia ediyor ve bir şans daha istiyorlar.
Sakarya'dan Mehmet Önsoy, deprem mağduru bir insan. İki çocuğu ile hayata tutunurken askerlik çıkmış karşısına. Bedelliden yararlanmış. Ama 30 bin lirayı bulmak zor, ödeme kolaylığı talep ediyor.
70 milyarlık kamu alacağını, 1.000 personelle takip eden SGK icra memurları, mali ve özlük haklarının iyileştirilmesi için çağrıda bulunuyor.
Milli Emlak ve Muhasebat Denetmen- Kontrolörleri ise mağduriyetlerinin giderilmesi için siyaset kurumundan ilgi bekliyor.
NOT: Öğretmenler Günü vesilesiyle emeği geçen tüm Hocalarımın ellerinden öper, ölenlere rahmet, kalanlara sağlıklı ömürler dilerim.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.