Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yönetciler, Federasyonu ve kurullarını taraftarların hedefi haline getiriyorlar

Önümüzde herkesin aklını başına alması gereken bir sezon var. Bu endişe, G.Saray ve F.Bahçe yöneticilerinde yok. Çünkü onlar "dördüncü yıldız" için her şeyi yapmaya niyetliler. Daha ilk resmi maç sonrasında TFF'ye savaş açmaları bu yüzden. Baskı kurmak istiyorlar... Federasyon'u ve kurulları taraftarlarının hedefi haline getiriyorlar ki, bundan sonraki kararlarda dikkatli olsunlar. Onların lehine düşünsünler, ceza vermesinler veya geçiştirsinler. Bundan sonraki aşamada, birbirlerini hedef alacaklar. İşte o gün geldiğinde "korkun"! Çünkü eğilip - bükülmeye biraz meyilli olanlar, bu rüzgarlarda saçmalamaya, bir dediklerini, ertesi gün inkar etmeye başlayacaklar. Doğruluk değil o noktada amaçlanan, istediğini elde etmek. Sırf bu nedenlerle F.Bahçe Volkan Demirel'in sözlerine, G.Saray'da Melo gibi bir görüntü kirliliğine sahip çıkıyor. Futbol Federasyon'u bu olayları değerlendirirken dik durmayı tercih etti. Sırf bu nedenle Yıldırım Demirören'in sonuna kadar arkasındayım. Kırılmayacağını, kurullarına aynı kararlılıkla destek vereceğini, maçları sahadan, masalara veya ekranlara taşınmasına izin vermeyeceğini umuyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER