Türkiye'nin en iyi haber sitesi

53 yaşındaki TSYD, olağanüstü kongreye gitti. Yönetimi bu kararı almaya iten nedenler ve baskı vardı. Tarz ve kararlar üzerinden doğan hoşnutsuzluk, bize yakışmayacak bir şekilde ağır suçlamalar ve hitaplarla kongre ortamını doğurdu. Oğuz Tongsir yine aday. Naci Arkan ile birlikte biz de yönetime talip olduk. Daha iyi yapacağımızı iddia ederek, süreçte yaşanan mutsuzlukları bitirmeye talip olduk.
Bu noktada saygıdan uzaklaşmadan ve empati yaparak sandıktan çıkanı beklemeliyiz. Doğru düşünerek ve aklımızla konuşarak yarın oylarımızı vermeliyiz. Kavganın bize de, derneğe de yarar getirmeyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden yarın Levent'e gelip, kendini ifade edecek kim varsa, temsil ettiklerini kimliklerinin saygınlığını tehlikeye atmasın.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER