Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hamza abiyle 3 kupa gelmez, Hamza hocayla gelir. G.Saray’ın yarınları kurtarması için hocayla oyuncular arasında köprü kurulması gerekiyor

Bursa maçında kimler çıktı? Burak, Sneijder, Podolski... Diyelim 1-1 bitti, uzadı. Hocaya ben Burak'ı, Sneijder'i niye çıkardı demezdim. Çıkar bu maçta.
Burak'la Sneijder uçağa binerken haftaya Sivas maçında 11 oynayacaklarını biliyorlar. Futbolculara sesleniyorum. Hocanız zaten abiniz mi, antrenörünüz mü belli değil. Böyle güzel bir insanı yakalamışsınız. Hocanızı milyonlarca insanın önüne atmayın!
Ne yapsınlar etsinler, Hamza hocanın yanına Galatasaray kimliği olan, ağırlığı olan, yeri gelince 'hop' diyebilecek birisi gelecek. Bu laftan rahatsız oluyorum aslında ama yazayım: "Yapsana Fatih Terim'e!" Bunu asla Hamza hocaya saygısızlık olarak ifade etmem.
Galatasaray gibi bir kulüpte oynuyorsunuz. Zor günlerde gelen ve şampiyon yapan, size öğretmeniniz olarak faydası olan bir insan Hamzaoğlu. "Olur böyle şeyler!" Olmaz! Bu uzun vadede Galatasaray'a zarar verir.
Dursun bey diyecek ki, "Kupa için teşekkür ederim ama beyler bir dakika! Florya'ya gidiyoruz. Siz kimsiniz ya hocanıza böyle davranıyorsunuz! Türkiye'de yaşanan 3 kupa var, hepsini Hamza hocayla almışsınız. 50 sene sonra bu sene konuşulur. Siz kim oluyorsunuz!"
Tabanca gibi 5 tane sağ bek vardır aklında Hamza hocanın, bilmiyor mu hoca Sabri'nin yerine koymayı? Kulübün ekonomisini düşünüyor.
Ben Galatasaraylı olsam Melo'nun kalmasını isterdim ama bu kulüplerin de bir bildiği var.

Bir de şu var, ekonomik olarak enkaz bir duruma geldi. Zaten öyle olmasa Hamza hocaya gelmeyeceklerdi. Hamza hoca Akhisar'dayken, Milli Takım'dayken hayali buydu. Riski aldı, çalıştı, becerdi, mümkün olduğu kadar da mütevazı davranmaya çalıştı. Karşılığını da alıyor. Eleştiriyorum, finalde iyi oynamadı ama Burak, sevgili kardeşim, seni hemen hemen hiç oturtmayan bir hocan var. Yeri geldiğinde duygusal davranıp seni riskliyken bile oynattı, hepimiz eleştirdik. Bunu yapamazsın.
Hamza abiyle 3 kupa gelmez, Hamza hocayla gelir. Yarınları kurtarması için hocayla oyuncular arasında köprü gerekiyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER