YAZARA MAİL GÖNDER Özbek ne derse o olmuyor!

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SPOR YAZARLARI HABERLERİ

Başkanı için fazla bir şey söylemeye gerek yok... O ne derse işin tersi oluyor... Diyorlar ki; "Çok iyi niyetli adam. Bilmem kaç milyon 'nun altına imza atıp, kefil oldu." İyi güzel de bir de Galatasaray'ın bir adı var. Hiçbir şekilde Dolar'a, 'ya, Türk Lirası'na vuramayacağınız. Bu adı bozuk para gibi harcıyor. Aslında bu bizim sorunumuz değil, Galatasaraylıların sorunu. Ama maalesef Galatasaray Kongre Üyeleri'nin de dönere karşı bir zaafları var. Genel Kurul'da önce oy kullanılıp sonra döner yense çok kimse oy kullanmadan gitmeyecekler. Ama önce döner yiyip sonra oylama olunca, döneri yiyenlerden çoğu oy kullanmadan salonu terk etmişler. Ya döner çok lezzetliydi ya da çok kötü... Ya döneri yiyip mest olup oylamayı unuttular ya da döner midelerini bozunca tuvalete koştular.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.