X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kadışehri “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” Projesi Tamamlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadışehri “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” Projesi Tamamlandı

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
KADIŞEHRİ “KAMU İHALE MEVZUATI EĞİTİMİ” PROJESİ TAMAMLANDI
Kadışehri “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” Projesi Tamamlandı

Kadışehri Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından hazırlanıp sunulan ve ORAN Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” Projesi kapsamında verilen eğitim sonunda katılımcılara düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
Belediye Konferans Salonunda düzenlenen sertifika törenine Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan, Belediye Başkanı Davut Karadavut, daire müdürleri eğitim alan personel katıldı. Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan, Teknik destek kapsamında verilen “Kamu İhale Mevzuatı” eğitimine kaymakamlık birimlerdeki müdürler ve personelleri ile proje ortağı olan Kadışehri Belediyesi bünyesindeki müdürler ve personellerinden oluşan 50 personel katıldığını söyledi.
Doğan, “ Eğitim 3 gün sürdü. 9 bin 440 TL bütçeli projeyle kaymakamlığımıza bağlı birimler ile Kadışehri Belediyesi personelinin kamu ihale mevzuatı ile ilgili değişiklikler ve yeni yayınlanan tebliğler hakkında bilgilendirildi. Mevzuatta uygulanan yöntemlerin yeni değişikliklere uygun yapılması, bilgi verimliliğinin artırılması ve yapılan ihalelerdeki hata payının azaltılması, kaymakamlığımız ve belediyemiz tarafından yürütülecek projelerdeki kamu ihale faaliyetlerinin uygulanmasında zorluk yaşanmaması amaçlanmıştır” dedi.