X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kocası Tarafından Öldürülen Kübra Kart’ın Cenazesi Memleketine Getirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kocası Tarafından Öldürülen Kübra Kart’ın Cenazesi Memleketine Getirildi

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 02:58
İSTANBUL ÇENGELKÖY’DE ŞİZOFRENİ HASTASI OLDUĞU İDDİA EDİLEN KOCASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLÜP, CESEDİ PARÇALANDIKTAN SONRA ÇÖP KONTEYNERİNE ATILAN KÜBRA KART’IN CENAZESİ MEMLEKETİ ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDEKİ BABA OCAĞINA GETİRİLDİ.
Kocası Tarafından Öldürülen Kübra Kart’ın Cenazesi Memleketine Getirildi

İstanbul Çengelköy’de şizofreni hastası olduğu iddia edilen kocası tarafından öldürülüp, cesedi parçalandıktan sonra çöp konteynırına atılan Kübra Kart’ın cenazesi memleketi ’ın Ereğli ilçesindeki baba ocağına getirildi.
İstanbul Çengelköy’de geçtiğimiz Pazartesi günü akşam saatlerinde şizofreni hastası olduğu iddia edilen kocası Tahir Kart tarafından öldürülüp, cesedi testere ile parçalandıktan sonra çöp konteynerine atılan Kübra Kart’ın cenazesi Adli Tıp’taki incelemenin ardından memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Cemaller Köyü’ne getirildi. Kübra Kart’ın yakınları tabutuna sarılıp ağlarken “Biz seni bu şekilde mi gönderdik?” dedi.
Kübra Kart’ın ağabeyi Hüseyin Efe 17 yıl önce telli duvaklı gelin olarak gönderdikleri kız kardeşlerini bu gün tabutta kendilerine verildiğini söyledi. Öldürülen kadının diğer ağabeyi Şahin Efe ise kadın cinayetlerinin devam ettiğini belirterek bu gün kendi başlarına gelenin yarın başkalarının da başına geleceğini ve devletin artık bu cinayetlere karşı önlem almasını istedi.
Kübra Kart’ın cenazesi bu gün Cuma Namazı’ndan önce toprağa verilecek.