X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP Aday Adayı Turpçu’dan Başkan Güneş’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP Aday Adayı Turpçu’dan Başkan Güneş’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 21.2.2015 11:28
7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE ZONGULDAK MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN CHP’DEN ADAY ADAYI OLAN ŞERAFETTİN TURPCU VE PARTİLİLER BELEDİYE BAŞKANI ZERRİN GÜNEŞ'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
CHP Aday Adayı Turpçu’dan Başkan Güneş’e Ziyaret

7 Haziran seçimlerinde milletvekilliği için CHP’den aday adayı olan Şerafettin Turpcu ve partililer Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ettiler.
Ziyarete CHP Saltukova Belde Başkanı Sefarettin Çağlar ve partililer de katıldı. CHP’den Zonguldak Milletvekilliğine aday adayı olan Şerafettin Turpcu ziyaretinde yaptığı konuşmasında; “Uzun yıllardan beri bu partinin içerisindeyim. İl Başkanlığı dahil bir çok çeşitli görevlerde bulundum. Şimdi önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlerde milletvekilliği için aday adayı olarak yola çıktım. Üyelerimize ve seçmenlerimize güveniyorum. İnşallah hakkımda hayırlısı olur” dedi. Belediye Başkanı Zerrin Güneş ise ziyaretlerinden dolayı Turpcu’ye teşekkür ederek yapmış olduğu konuşmasında; "Partimizden Zonguldak Milletvekilliği için aday başvurusunda bulunan Şerafettin Turpcu’ya çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. Ziyaretleri bizleri çok memnun etmiştir. Sizleri Mecliste görmek isteriz. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin" temennilerinde bulundu.