X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muharip Gaziler Derneği Başkanı Çakal Güven Tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Çakal Güven Tazeledi

  • Giriş Tarihi: 22.2.2015 12:58
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ZONGULDAK ŞUBE BAŞKANLIĞI’NIN 15. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. MEVCUT BAŞKAN RAMAZAN ÇAKAL TEKRARDAN BAŞKANLIK KOLTUĞUNA OTURARAK GÜVEN TAZELEDİ.
Muharip Gaziler Derneği Başkanı Çakal Güven Tazeledi

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanlığı’nın 15. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Ramazan Çakal tekrardan başkanlık koltuğuna oturarak güven tazeledi.
Zonguldak Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kemal Yurtbay, Belediye İş Sendikası Başkanı Tahsin Atayan, Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Çapri, CHP İl Yöneticisi Osman Kıransoy, çok sayıda muharip gazi ve ailesi katıldı.
Divan başkanlığını Zonguldak Gazeteciler Cemiyet Başkanı Derya Akbıyık’ın yaptığı kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Ramazan Çakal, Gazilerin sıkıntılarının tamamını bakanlara faks aracılığıyla gönderdiğini dile getirerek, “Bugün beni burada çok gururlandırdınız. Sizler için bu yolda canımı vermeye hazırım. Sayın Cumhurbaşkanım ve Başbakanım ve Milli Savunma Bakanı herkese faks yolladım. Gazilerimizin sorunlarını ilettim. Hepsinden seçimden sonra görüşmek için randevu aldım. Bu görevi tekrar bana verirseniz sizlerin haklarını korumaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.