X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Almanya Zonguldaklılar Derneği’nden Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Almanya lılar Derneği’nden Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 10:38
MERKEZİ GELSHENGİRCHEN DE BULUNAN ALMANYA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET KARAKULAK, SALTUKOVA BELEDİYE BAŞKANI ZERRİN GÜNEŞ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Almanya Zonguldaklılar Derneği’nden Ziyaret

Merkezi Gelshengirchen de bulunan Almanya lılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret etti.
Almanya Zonguldak’lılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak, Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ederek 7 Kasım’da yapılan Almanya Zonguldaklılar Derneği’nin gecesine katıldıkları için teşekkür eti ve çalışmalarında başarılar diledi. Belediye Başkanı Güneş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Karakulak’a teşekkür etti. Güneş, “Bir süre önce Zonguldak’lılar Derneğinin her yıl Almanya’da düzenlediği Zonguldak’lılar gecesine katılmak üzere Almanya’ya gittik. Sağolsunlar Dernek Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından çok güzel karşılandık. Bizlere orada hiç yalnız bırakmadılar. Çalışmalarını her zaman takdir ettiğimizi söyledik. Bir kez daha Almanya’daki gurbetçilerimizle bir araya gelmemize vesile oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları ziyaretlerinde bizleri ayrıca onurlandırmıştır. Kendilerine belde halkım ve Zonguldak’lılar adına çalışmalarında başarılar diler saygı ve şükranlarımı sunarım" dedi.