X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Necati Başar, “Akın Kaymak’ın Adaylığı Bizleri Sevindirdi”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Necati Başar, “Akın Kaymak’ın Adaylığı Bizleri Sevindirdi”

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 14:08
ZONGULDAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKIN KAYMAK, ZONGULDAK VE KÖYLERİNİ KALKINDIRMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ. DERNEK BAŞKANI NECATİ BAŞAR VE ÜYELERLE GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDU.
Necati Başar, “Akın Kaymak’ın Adaylığı Bizleri Sevindirdi”

25. dönem milletvekili aday adayı Akın Kaymak, Zonguldak ve Köylerini Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek başkanı Necati Başar ve üyelerle görüş alış verişinde bulundu.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Necati Başar, “Akın Kaymak’ın Adaylığı Bizleri sevindirdi” dedi. Başkan Necati Başar “Yıllardır bürokraside önemli birçok görevde bulunarak kazandığınız bilgi beceri, bilgi ve deneyimlerinizi Zonguldakımız için hizmete dönüştürme düşünceniz bizleri çok memnun etti” diyerek Kaymak’a başarı diledi.
Akın Kaymak da Zonguldak için gerçekleştirmiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Başkan Necati Başar’a ve Yönetimine teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının önerilerinin ve çalışmalarının bir ilin kalkınmasının en önemli unsurlarından olduğuna vurgu yaparak kendilerine başarı dileklerinde bulundu.