X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öğrencilere Diyabet Ve Obezite Konulu Kitap Dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öğrencilere Diyabet Ve Obezite Konulu Kitap Dağıtıldı

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
KDZ. EREĞLİ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİNCE ORGANİZE EDİLEN ZİYARETLERLE KDZ. EREĞLİ İLÇESİ ERDEMİR İLKÖĞRETİM OKULU VE CUMHURİYET ORTAOKULUNDA DİYABET VE OBEZİTE KONULU “ GÜVEN İLE SAĞLIKLI YAŞAM” KİTABI DAĞITILDI.
Öğrencilere Diyabet Ve Obezite Konulu Kitap Dağıtıldı

Kdz. Ereğli Sosyal Güvenlik Merkezince organize edilen ziyaretlerle Kdz. Ereğli İlçesi Erdemir İlköğretim Okulu ve Cumhuriyet Ortaokulunda Diyabet ve Obezite Konulu “ Güven ile Sağlıklı Yaşam” Kitabı dağıtıldı.
Sosyal Güvenlik İl Müdürü Çiğdem Acar ile Kdz. Ereğli Sosyal Güvenlik Merkez Müdür V. Yusuf Gündoğdu, Sosyal Güvenlik Denetmeni T. Muzaffer Perdahçıoğlu ve VHKİ Haluk İsmailoğlu’nun da bulunduğu ziyaretlerde öğrencilere kitapları dağıtıldı ve “ Güven ile Sağlıklı Yaşam Diyabet ve Obezite” çizgi filminindi gösterimi yapıldı.
Ziyaretlerde İl Müdürü Acar projenin önemine vurgu yaparak sağlıklı bir toplum ancak sağlıklı bireyler ile sağlanabileceği ve bunun gerçekleşebilmesi için de öğrencilere de erken yaşlarda diyabet ve obezitenin zararlarının öğretilmesinin gerekliliğine dikkat çekti.
Acar, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü olarak gerekeni yapmak için var güçle sosyal sorumluluk projesini desteklerini dile getirdi.
İl Müdürü Acar, yoğun tempoları içinde bize zaman ayıran Kdz. Ereğli İlçesi Erdemir İlköğretim Okulu ve Cumhuriyet Ortaokulu idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.