X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Demir’den Örnek Davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Demir’den Örnek Davranış

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SALİH DEMİR, SAKATLAR DERNEĞİ ZONGULDAK ŞUBESİ’NE ALTI ADET TEKERLEKLİ SANDALYE HİBE ETTİ.
Demir’den Örnek Davranış

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Salih Demir, Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi’ne altı adet tekerlekli sandalye hibe etti.
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin ile bir süre önce fikir alışverişinde bulunan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Salih Demir, örnek bir davranış sergiledi. Derneğin ihtiyaçlarına katkıda bulunan Demir, altı adet tekerlekli sandalye hibe etti.
Demir’e teşekkür eden Başkan Hüseyin Şirin ise “Bir süre önce derneğimizi ziyaret eden Milletvekili Aday Adayı Salih Demir’e tekerlekli sandalye talebimizi ilettik. Sağolsun kendileri de bize talep ettiğimiz sayıda altı adet tekerlekli sandalyeyi temin ederek yolladı. Acil olarak sıra bekleyen engelli arkadaşlarımıza bu günden itibaren tekerlekli sandalyelerimizi dağıtacağız. Salih Demir’e teşekkür ediyoruz. Duyarlı herkesi bu bağışları yapmaya davet ediyoruz” diye konuştu.